O nás

Jsme nová dětská herna v Ostravě-Porubě. Jsme DIDI.

Hernu jsme připravili v konceptu „rodiče rodičům“. Všechny herní prvky jsme tedy pečlivě vybírali i podle toho, jaké považujeme za nejlepší pro naše děti. S tím je spojena i otázka bezpečnosti dětí. Každý rodič si chce být jistý, že prolézačky a skluzavky, s nimiž si hraje jeho dítě, jsou bezpečné. Proto veškeré naše montované prvky splňují ČSN EN 1176.

Jdeme s dobou. V naší digi místnosti si děti mohou zahrát spoustu her na konzoli Nintendo, ale také se pořádně rozpohybovat u našeho projekčního panelu. Ten je zatím v České republice naprostou raritou a přinejmenším na území Moravskoslezského hraje byste podobný téměř jistě nenašli.

Myslíme také na rodiče. Chceme, abyste se u nás měli příjemně také vy. Proto Vám v naší kavárně můžeme nabídnout výtečnou italskou kávu, dezerty od lokálních výrobců, denně čerstvý chleba s domácí pomazánkou nebo víno z rodinných vinařství z jižní Moravy.

Chceme nabídnout víc. Záleží nám na tom, aby se děti správně rozvíjely a rády se k nám vracely. Proto plánujeme nabídnout také řadu volnočasových aktivit. V současnosti se můžete těšit na kroužky angličtiny, tvořivé dílny a gymnastiky. Co nevidět ale přibudou další.

Těšíme se na Vás!

Otevírací doba

DIDI Dětský svět je od 28.9.2023 otevřen denně od 9 do 19 hodin. Ve dnech státních svátků 1. a 8. května je otevřeno jako běžný den, tj. 9-19 h.

Případné změny budou včas zveřejněny zde i na našich sociálních sítích.

Na co se u nás můžete těšit

Atrakce

V naší herně si děti mohou vyzkoušet sedmimetrový tobogán, skluzavky, prolézačky, bazének s 12 000 míčky a pro ty nejmenší máme krásnou mimizónu.

Pro větší děti máme v naší Digizóně konzole Nintendo a projekční multimediální stěnu Knowla s míčky.

Akce a narozeniny

Oslavte narozeniny v Didiho světě a připravte pro své děti nezapomenutelný narozeninový den.

Veškeré občerstvení vám připravíme na míru, barevně vyzdobíme Dílničku a zajistíme program plný zážitků.

Kavárna

Přijďte si vychutnat výbornou italskou kávu, ke které si vyberte lahodný domácí dezert.

Přitom relaxujte v příjemném prostředí s výhledem do celé dětské herny, kde máte své dítě stále na očích.